Інгулець в матчі з вилученням переміг львів’ян: Бартулович здобув дебютну вікторію на посаді головного тренера

Переглядів 2005
Младен Бартулович. Фото: Інгулець
Інгулець з Петрова під керівництвом Младена Бартуловича виграв у матчі проти Львову. Переможним голом у першому таймі відзначився Максим Марусич.

21 листопада в рамках 14 туру Прем'єр-ліги України Інгулець на своєму полі зустрічався зі Львовом.

На 45 хвилині голом у роздягальню Максим Марусич вивів господарів уперед. Завдяки точному удару 29-річного півзахисника команда з Петрова виграла перший тайм з рахунком 1:0.

У другому таймі львів’янам не вдавалося зрівняти рахунок. А на 84 хвилині представник Львова Максим Грисьо отримав червону картку, чим спростив завдання Інгульця здобути важливу для себе перемогу.

У підсумку Інгулець переміг на своєму полі з рахунком 1:0. Важливо зазначити, що команда з Петрова вперше виграла під керівництвом виконуючого обов’язки головного тренера Младена Бартуловича.

УПЛ. 14 тур

Інгулець Петрове – Львів – 1:0 (1:0)

Гол: Марусич, 45.

Вилучення: Грисьо (Львів).

Після цього матчу Львів з дев’ятьма очками в активі зайняв місце Інгульця, а саме 16 позицію. У свою чергу, команда з Петрова, набравши десять балів, піднялася на 14 місце.