«Його збираються зробити віце-президентом нової УАФ»: скандальний арбітр може працювати в команді Шевченка

Переглядів 1763
Артем Жилінський Артем Жилінський
2 голоси
«Його збираються зробити віце-президентом нової УАФ»: скандальний арбітр може працювати в команді Шевченка
Микола Кривоносов. Фото Google
Легенда українського футболу і колишній головний тренер збірної України Андрій Шевченко має зашкварного кандидата у своїй потенційній команді для роботи в УАФ.

Футбольний журналіст Сергій Болотніков заявляє, що якщо Андрій Шевченко стане президентом УАФ, то одна з посад дістанеться скандальному арбітру Миколі Кривоносову.

«Цікава інформація про команду Шевченко. Один з арбітрів – Микола Кривоносов – зараз активно обробляє інших суддів, у яких є вплив на регіональні асоціації. Говорять, саме його збираються зробити віце-президентом нової УАФ, який буде курувати судовим корпусом».

Болотніков згадав і інший скандал за участю арбітра.

«У свій час він не зміг отримати статус ФІФА, заваливши іспит з англійської мови. А на початку минулого року Кривоносов працював четвертим арбітром на грі Львів – Колос, під час матчу він вимагав від головного арбітра дати тренеру Львова жовту картку. Після гри тренер заявив, що це була реакція на його вимогу Кривоносову розмовляти українською», – написав Болотніков в телеграм-каналі «КДК».

Нагадаємо, раніше була інформація, що вибори голови УАФ відбудуться 20 грудня, але офіційно ці дані поки не підтверджені.