«Йому дуже сподобався»: Суркіс розповів, гра якого футболіста Динамо вразила Луческу у матчі з Поліссям

Переглядів 3472
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
«Йому дуже сподобався»: Суркіс розповів, гра якого футболіста Динамо вразила Луческу у матчі з Поліссям
Мірча Луческу. Фото: Динамо Київ
Мірча Луческу залишився задоволений грою Миколи Шапаренка в поєдинку з житомирським Поліссям. Також, за словами президента Динамо, румун виділив Михавка та Попова.

На сьогоднішньому матчі УПЛ між Динамо та Поліссям (3:0) був присутній екснаставник киян Мірча Луческу. Стосовно приїзду румунського спеціаліста до Києва президент біло-синіх Ігор Суркіс дав коментар. Власник столичного клубу зазначив, гра яких футболістів Динамо сподобалася Містеру.

«Йому дуже сподобався сьогодні Шапаренко, також Михавко, Попов. Він не виокремлював нікого, але я все одно спитав його думку про футболістів. Дуже додав Ванат, Ярмоленко є Ярмоленко – його присутність на полі багато значить для нашої команди, і він буде лише додавати», – сказав Суркіс в інтерв’ю клубній пресслужбі Динамо.

Також президент київського клубу відповів на питання, чи зустрічався він до цього з Луческу після його відставки.

«Ми з ним уже зустрічалися, він приїжджав на збори. Він дуже цікавиться командою, і ми розлучилися з ним у хороших відносинах».

  • Після цього матчу з Поліссям Динамо з 54 очками в активі іде на другому місці в УПЛ. У першого Шахтаря 55 балів.
  • Житомирська команда з 39 очками посідає шосту позицію.
  • Динамо наступний поєдинок зіграє з Дніпром-1 (27 квітня). На Полісся чекає зустріч із полтавською Ворсклою (29 квітня).