Історичне досягнення Зорі: стали відомі найповільніші вольові перемоги при форі у два голи

Переглядів 840
Ворскла - Зоря. Фото: УПЛ
У матчі Ворскла – Зоря (2:3) 30-й раз в історії чемпіонатів України одній із команд вдалося здобути перемогу, поступаючись суперникам два м'ячі в ході зустрічі.

Луганчани стали 12-м клубом, який зумів відсвяткувати супервольову вікторію. При цьому чорно-біло-червоним знадобилося більше часу, ніж будь-кому раніше, щоб вийти вперед – 78 хвилин.

Попередній рекорд, встановлений у липні 2020 року Дніпром-1 у гостьовому поєдинку зі Львовом, підопічні Патріка ван Леувена перевершили на 11 хвилин.

Ворскла (г)

78’

16’

90+4’

3:2

11.07.2020

Дніпро-1

Львів (г)

67’

19’

86’

3:2

21.05.2011

Іллічівець

Динамо (д)

64’

27’

90+1’

3:2

15.04.2001

Металіст

Металург М (д)

61’

17’

78’

3:2

04.06.2000

Динамо

Карпати (г)

55’

15’

70’

3:2

09.05.2010

Шахтар

Таврія (г)

55’

25’

80’

3:2

18.08.2001

Карпати

Кривбас (д)

54’

26’

80’

3:2

12.08.2016

Шахтар

Карпати (г)

50’

37’

87’

3:2

Зоря після матчу з Ворсклою потіснила Динамо з топ-3 в турнірній таблиці УПЛ, випереджаючи конкурента на один бал. 11 березня команда ван Леувена проведе наступний матч проти Львова.