Кадрові проблеми у Шахтаря: шестеро гравців ризикують пропустити матч з Ренном

Переглядів 665
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
Кадрові проблеми у Шахтаря: шестеро гравців ризикують пропустити матч з Ренном
Футболісти Шахтаря Фото: Шахтар
Донецький Шахтар продовжує підготовку до другої частини сезону на зборах у Туреччині. Підопічні Ігоря Йовічевича відновили тренувальний процес після двох контрольних матчів та дня відпочинку.

Після обіду у п'ятницю, 3 лютого, тренерський штаб Шахтаря провів функціональне заняття у залі. Після приблизно півгодинної роботи на тренажерах гравці вміло виконували завдання на зеленому газоні спортивного комплексу готелю.

Розминка, вправи ігрові та з м'ячем зайняли 50 хвилин, але заплановане навантаження футболісти виконали у досить інтенсивному темпі.

Поза робочим процесом залишаються Мар'ян Швед та Олег Очеретько, а індивідуально займалися Єгор Назарина, Іван Петряк, Андрій Кулаков та Юхим Конопля, повідомляє прес-служба Шахтаря.

Протягом тижня донецька команда тренуватиметься у разовому режимі. Проміжний рівень готовності до старту другої частини сезону буде перевірено у двох останніх матчах у Туреччині, які відбудуться 8 лютого.

Нагадаємо, перший офіційний поєдинок після зимової паузи Шахтар проведе у Лізі Європи із французьким Ренном. Перша гра команд відбудеться 16 лютого у Варшаві на Стадіоні Війська Польського.