Камбек дніпрян у другому таймі: Дніпро-1 переміг Минай у складному та багатому на голи матчі

Переглядів 685
Дніпро-1 - Минай. Фото: УПЛ
У матчі одинадцятого туру Української Прем'єр-ліги лідер чемпіонату Дніпро-1 в Ужгороді на стадіоні «Авангард» приймав Минай. Гра закінчилася перемогою дніпрян з рахунком 3:1 у протистоянні з «лисами».

Дніпро-1 підходив до цього матчу у статусі лідера чемпіонату України. Підопічні Кучера ще не програвали у поточному сезоні УПЛ. Минай знаходився в середині турнірної таблиці. Ужгородці хотіли відібрати очки у неочікуваного лідера Української Прем'єр-ліги.

Підопічні Шарана мають дуже низьку результативність, адже після дев'яти зіграних матчів «лиси» забили тільки шість м'ячів. Це один із найгірших показників у цьому сезоні.

Перший тайм розпочався із домінування Дніпра-1. Підопічні Кучера володіли м'ячем та створювали постійну небезпеку біля воріт Бандури. Так першим гольовим моментом став удар Довбика в стійку воріт після прострілу з флангу.

Варто відзначити, що Минай намагався вибігати в контратаки та загострювати гру на стандартах біля воріт дніпрян. Декілька небезпечних подач у штрафний майданчик Валефа змусили понервувати вболівальників дніпровського клубу.

Дніпро-1 продовжував тиснути, але ніяк не міг забити. Дніпряни мали стовідсотковий шанс, щоб забити гол до перерви, але Бандура показав неймовірний рівень реакції та парирував удар з близької відстані.

Свисток на перерву означав, що команди йдуть відпочивати, не забивши жодного м'яча у першому таймі.

Друга половина гри розпочалася з атак Дніпра-1, але Минай витримав стартовий тиск дніпрян.

На 63-й хвилині після прострілу з лівого флангу відзначився гравець Минаю Воробчак. ніхто із захисників Дніпра-1 не зупинив передачу, а Валеф не зіграв на перехопленні та півзахисник ужгородського клубу елегантно перекинув голкіпера Дніпра-1. Таким чином рахунок став 1:0 на користь Минаю.

Але підопічні Кучера швидко зрівняли рахунок. На 66-й хвилині після подачі з кутового відзначився центральний захисник дніпрян Сарапій. Він розстріляв з меж воротарського майданчика голкіпера Минаю, той не мав шансів для сейву.

А вже через хвилину Дніпро-1 повів у рахунку. Після швидкої атаки Гуцуляк замкнув простріл з флангу. Варто зазначити, що Гуцуляк довго не грав через травму та одразу зумів відзначитися після повернення. Підопічні Кучера вийшли вперед - 2:1.

Дніпро-1 збільшив свою перевагу на 74-й хвилині гри. Знову простріл з флангу, тепер з правого, призвів до забитого м'яча. Амаш залишився один у центрі штрафного майданчика та легко відправив круглого у кут воріт.

Фінальний свисток зафіксував перемогу Дніпра-1 з рахунком 3:1.

Таким чином підопічні Кучера зберігають відрив у п'ять очків від Шахтаря. Минай же залишається у середині турнірної таблиці.