Караваєв розкрив, що зробив Шовковський перед матчем Динамо з Кривбасом: «Було якесь невезіння»
Олександр Караваєв прокоментував погром динамівцями Кривбасу (4:0) в поєдинку десятого туру УПЛ, який перервав шестиматчеву безвиграшну серію біло-синіх. Гравець киян пояснив, як вдалося здобути таку жадану вікторію і чому була смуга невдач.
«Ми кожну гру розбираємо, просто було якесь невезіння. Приміром, у попередній грі із «Зорею» мали практично стільки ж моментів, скільки й сьогодні, просто м’яч не летів у ворота. Але я вважаю, що плідна праця на тренуваннях і те бажання, яке в нас є, і в іграх, і в тренуваннях, потім повертається. Сьогодні нам вдалося забити багато голів, а могли навіть ще більше».
Також Караваєв підтвердив припущення, що до гри проти Кривбасу головний тренер Динамо Олександр Шовковський на тижні проводив індивідуальні розмови зі своїми гравцями.
«Такі індивідуальні бесіди постійно є. Ми постійно розмовляємо, або коли збираємось на теоретичні заняття, або когось із гравців викликають окремо. Це звичайний робочий процес. Ми працюємо над помилками і над тим, як покращити гру», – розповів Караваєв в інтерв’ю пресслужбі київського клубу.
- Динамо після десяти турів має у доробку 20 залікових пунктів та посідає другий щабель у турнірній таблиці Української Прем'єр-ліги. Відставання від донецького Шахтаря складає одне очко.
- У наступному турі біло-сині на виїзді зіграють саме проти «гірників». Поєдинок заплановано на 2 листопада, початок гри о 18:00.