Караваєв зізнався, коли повірив, що Луческу очолить Динамо: «У нас був свій інсайдер - це Жора Бущан»


Правий захисник київського Динамо Олександр Караваєв поділився спогадами щодо того, коли він дізнався про те, що команду очолить Мірча Луческу.
У 2020 році Мірча Луческу став новим головним тренером київського Динамо після того, як з 2004-го по 2016 рр. очолював донецький Шахтар.
Олександр Караваєв, який виступав за киян тоді та грає в команді й зараз, поділився спогадами щодо того періоду.
«Коли дізналися, що Луческу стане тренером Динамо, то спершу ніхто не повірив. Ми як завжди в групі спілкувалися, і хтось сказав. У нас був свій інсайдер - це Жора Бущан. І він або Сидорчук сказав, що може бути тренером у нас Луческу. Ми всі подумали, що він жартує.
А потім, коли вже почали в новинах про це казати, тоді вже... Далі на базу приїжджаємо, і він приїжджає, звісно, тоді вже побачили, що це реально. Важко було повірити, звичайно», – сказав Караваєв для YouTube-каналу On-Side.
- В Динамо румунський фахівець працював з 2020 по 2023 рр. Протягом цього часу кияни здобули три трофеї, ставши переможцями чемпіонату, Кубка та Суперкубка України.
- Наразі Луческу очолює національну збірну Румунії, з якою змагається за потрапляння на чемпіонат світу-2026.