КДК УАФ виніс вирок українським клубам: вслід за Зорею були покарані ще чотири команди

Переглядів 525
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
2 голоси
КДК УАФ виніс вирок українським клубам: вслід за Зорею були покарані ще чотири команди
Будинок футболу. Фото: УАФ
На своєму засіданні Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ ухвалив низку рішень щодо порушень на матчах останнього туру УПЛ та у стиках за право грати у Прем'єр-лізі.

На своєму засіданні Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ ухвалив низку рішень щодо порушень на матчах останнього туру української Прем'єр-ліги та у стикових зустрічах за право грати в УПЛ.

Нагадаємо, що вчора стало відомо про технічну поразку Зорі у матчі з Минаєм через технічну помилку.

Рішення КДК УАФ

  • За порушення заходів безпеки під час матчу 30-го туру УПЛ Верес – Інгулець (1:0), а саме – за повторне порушення вимог щодо проведення матчу без глядачів, рівняни мають сплатити штраф у розмірі 100 000 грн.
  • За повторне порушення вимог щодо проведення матчу без глядачів на матчі 30-го туру УПЛ Дніпро-1 – Кривбас (1:0), дніпряни мають сплатити штраф у розмірі 50 000 грн, для клубу з Кривого Рогу штраф становить 9 000 грн – за використання піротехнічних засобів.
  • За ще одне порушення вимог щодо проведення матчу без глядачів, на цей раз у грі плей-оф за право грати в УПЛ Верес – Металург З (6:1), клуб з Рівного має сплатити штраф у розмірі 100 000 грн.
  • За неналежну організацію матчу, у тому числі — за порушення додаткових заходів безпеки під час матчу плей-оф за право участі в УПЛ ЛНЗ – Інгулець, черкасський клуб повинен сплатити обов’язковий грошовий внесок у розмірі 100 000 грн.

Засідання УАФ. Фото: УАФ

  • Зазначимо, що на час дії воєнного стану кошти, отримані УАФ як штрафи, перераховуються на платформу United24.
  • Нещодавно з'явилася інформація, що з наступного сезону на українські стадіони можуть повернутися уболівальники.