«‎Хочеться написати нову сторінку історії»: амбітна заява півзахисника Руху щодо єврокубків

Переглядів 51
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1 голос
«‎Хочеться написати нову сторінку історії»: амбітна заява півзахисника Руху щодо єврокубків
Денис Підгурський. Фото: ФК Рух (Львів)
Опорний півзахисник Руха Денис Підгурський запевнив, що зробить разом з партнерами по команді все можливе, аби за підсумками сезону пробитися до єврокубків.

Денис Підгурський певен, що на єврокубкових амбіціях львівського клубу ставити хрест ще зарано, бо до кінця чемпіонату ще є чотири гри, а відставання від Дніпра-1 не виглядає катастрофічним.

«Хочу сказати, що перед нами не стоїть жодних задач, окрім перемог в кожній грі. Подивіться на наш склад. Ми ніколи в такій ситуації не опинялися. Це може позначатися на грі не дуже добре. Команда прагне вигравати кожну гру і ми будемо продовжувати в тому ж дусі.

Хочеться написати для Руху нову сторінку в історії й подарувати свято для Львова, розуміючи, що ми не зможемо грати вдома в єврокубках. Як кажуть деякі ваші колеги: дитячий садок Пономарьова теж може бути конкурентоспроможним», –  розповів Підгурський в інтерв'ю «Українському футболу».

  • Після 26-ти турів Рух має в доробку 44 залікові бали і займає п’яту сходинку у турнірній таблиці української Прем’єр-ліги. Відставання від четвертого, єврокубкового місця, яке окупував Дніпро-1, складає одне очко.
  • Підгурський в сезоні 2023/24 років провів у складі Руха 12 ігор у всіх офіційних турнірах: два голів.
  • Transfermarkt оцінює  20-річного опорника у 400 тисяч євро.