Хто був альтернативою Турану в Шахтарі? Відомий журналіст назвав конкурента турецького фахівця
Журналіст та інсайдер Михайло Співаковський в ефірі ютуб-каналу «ВЗБІРНА» назвав фахівців, яких керівництво Шахтаря розглядало як майбутніх головних тренерів влітку 2025 року.
За словами Співаковського, у Шахтаря було два головні варіанти на посаду головного тренера: турок Арда Туран, який в підсумку очолив команду, а також Руслан Ротань, який в минулому сезоні привів Олександрію до сенсаційного другого місця в українській Прем'єр-лізі.
«З того, що я знаю, обирали між Тураном та Ротанем. Навіть з того, що я чув, було голосування і там тріумвірат засідав і була людина, яка проголосувала проти Ротаня».
Він пояснив, що керівництво «гірників» зрештою зупинило свій вибір на турецькому наставнику через необхідність роботи з великою групою іноземних футболістів.
«Чому? Тому що було розуміння, що треба працювати з великою кількістю легіонерів. І як це не дивно, треба, щоб після Пушича прийшов хтось, в кого є гостро наточений батіг. Ось, як це не дивно, Руслан Петрович не асоціювався з такою людиною. Взяли Турана».
- Наразі Шахтар під керівництвом Турана йде на другому місці в чемпіонаті (35 очок в 16 матчах), поступаючись черкаському ЛНЗ за додатковими показниками. 21 лютого (базова дата) оранжево-чорні приймуть львівські Карпати.
- Також донецький клуб з шостої позиції (13 балів) в основному етапі Ліги конференцій пробився до плей-оф турніру, де на стадії 1/8 фіналу зіграє фінською командою КуПС, Шкендією (Північна Македонія), польським Лехом (Познань) або турецьким Самсунспором.
Читайте по темі:
- Шахтар міг продати свого лідера в Туреччину: відомо, яка причина завадила трансферу гравця збірної України
- «У Динамо – група незадоволених»: Сабо про злив матчів, «піжонів» Шахтаря, успіх ЛНЗ та підсумки півріччя УПЛ
- «В Україні грають 16 команд, а перемагає Динамо чи Шахтар»: Дулуб про успіх ЛНЗ і провал Карпат – підсумки УПЛ