Кияни впритул наблизилися до призерів: Динамо розібралося з Інгульцем у дебютному матчі тренера Бартуловича

Переглядів 1951
Інгулець - Динамо. Фото: УПЛ
У перенесеному матчі першого туру Української Прем'єр-ліги Інгулець зустрічався з Динамо на стадіоні «Динамо імені Валерія Лобановського». Матч закінчився нервовою перемогою киян з рахунком 2:1.

Динамо підходило до матчу, не програючи шість матчів поспіль в Українській Прем'єр-лізі. Ця серія дозволила підопічним Луческу суттєво покращити своє турнірне положення в чемпіонаті. Останню гру кияни зіграли в нічию проти Колоса, але цей результат можна було списати на футбольне нещастя.

Інгулець підходив до матчу в оновленому складі, адже Лавриненка було звільнено. Виконувачем обов'язків головного тренера було назначено Бартуловича. Він готував свою команду до матчу проти гранда українського футболу. Варто зазначити, що це його дебют у тренерській кар'єрі.

Динамо заволоділо ініціативою з перших хвилин, проте Інгулець також відповідав гострими атаками. Гра була рівною до 30-ї хвилини.

На 32-й хвилині кияни вийшли вперед. Відзначився Циганков після одинадцятиметрового. Голкіпер Інгульця був безпорадним у даній ситуації.

На 46-й хвилині кияни забили один із найкрасивіших м'ячів в УПЛ. Чудовий прохід  Дубінчака в стилі найкращих дриблерів світу вивів Циганкова на порожні ворота. Півзахисник не мав права помилятися і таким чином зробив дубль в першому таймі.

Свисток на перерву зафіксував рахунок 2:0 на користь Динамо Київ.

Другий тайм не віщував для Динамо нічого поганого і перші 15 хвилин пройшли під контролем киян.

Але на 61-й хвилині підопічні Бартуловича вибігли у швидку контратаку. Пас гравця Інгульця Запорожця пошив у дурні весь захист Динамо і Сітало зменшив перевагу киян. Таким чином рахунок став 1:2.

Інгулець мав ще 30 хвилин для того, щоб відігратися. Проте підопічні Бартуловича не змогли забити другий м'яч.

Фінальний свисток зафіксував перемогу Динамо з рахунком 2:1.

Таким чином Динамо піднялося на третю сходинку в Українській Прем'єр-лізі, маючи у своєму активі 23 пункти. Інгулець залишився останнім, набравши сім очків за 12 матчів.