«Клуб не запропонував жодного гравця»: Лавриненко натякнув на бездіяльність команди Надєїна у Вересі

Переглядів 495
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1 голос
«Клуб не запропонував жодного гравця»: Лавриненко натякнув на бездіяльність команди Надєїна у Вересі
Сергій Лавриненко. Фото: НК Верес (Рівне)
Колишній головний тренер Вереса Сергій Лавриненко розповів, чому в нього не вийшло дати результат на чолі клубу Івана Надєїна. Однією з проблем спеціаліст назвав відсутність належної комплектації колективу.

Сергій Лавриненко розповів про нові й до цього не відомі, цікаві подробиці свого перебування у Вересі. Виявляється, керівництво рівненського НК досить халатно ставилося до питання комплектації команди.

«У Вересі були дуже складні умови комплектації. Якби в той час, коли прийшов, не наполіг, щоб підписали тих гравців, які зараз показують хорошу, стабільну гру. 

Євген Шевченко - зараз лідер, вважаю. У принципі все життя відіграв у Першій лізі, зараз в УПЛ показує гідну гру. Олександр Кучеренко, який зараз є основним гравцем. Хоча керівництво до останнього не хотіло його підписувати. І так можна по багатьох гравцях пройтися, бо було важко підписати їх. А клуб не запропонував жодного гравця», –  розповів Лавриненко в інтерв’ю ТаТоТаке.

  • Після 26 турів Верес має в доробку 20 залікових балів та займає 14-ту сходинку в турнірній таблиці української Прем'єр-ліги.
  • У наступному турі рівненська команда вдома прийматиме закарпатський Минай. Поєдинок у Рівному має відбутися 6 травня та розпочатися о 18:00.
  • Сергій Лавриненко очолив Верес в липні 2023 року, замінивши на посту Юрія Вірта, а вже у грудні того ж року відправлений у відставку.