Клуб УПЛ змінив дислокацію: відома команда «переїхала» з великого міста в село під Києвом

Переглядів 8334
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
4 голоси
Клуб УПЛ змінив дислокацію: відома команда «переїхала» з великого міста в село під Києвом
Гравці Зорі, фото: ФК Зоря
Луганська Зоря вирішила змінити уповноважену особу клубу та навіть прописку. Команда УПЛ раніше базувалася в Запоріжжі, а тепер буде поруч зі столицею.

Після того, як російські війська окупували Луганськ в 2014 році, місцева Зоря була вимушена переїхати до Запоріжжя та проводила свої домашні матчі на «Славутич-Арені».

Також Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) Зоря було прописано у Запоріжжі, а уповноваженою особою був колишній генеральний директор клубу Станіслав Оганов, однак тепер змінилося і перше, і друге.

Як стало відомо завдяки порталу You Control, тепер клуб прописаний під Києвом, а саме у селі Щасливе, що знаходиться в Бориспільському районі:

  • поштовий індекс: 08325;
  • вулиця Лисенка, будинок 13.

Щодо особи, що уповноважена укладати та підписувати цивільні та господарські угоди на загальну суму в 10 мільйонів гривень із узгодженням із загальними зборами учасників, то Оганов був змінений на начальника Зорі Гузя Ігора Вікторовича.

  • Наразі Зоря посідає 11 місце в турнірній таблиці української Прем'єр-ліги, маючи 27 залікових пунктів та матч в запасі.
  • В наступному турі, п'ятого травня, луганці зустрінуться з житомирським Поліссям.