«Клуби далекі від тої пропозиції, яку хоче Шахтар»: Палкін поділився деталями можливого трансферу Мудрика

Переглядів 1329
Артем Жилінський
Артем Жилінський
1 голос
«Клуби далекі від тої пропозиції, яку хоче Шахтар»: Палкін поділився деталями можливого трансферу Мудрика
Михайло Мудрик. Фото: ФК Шахтар
Генеральний директор Шахтаря Палкін розкрив деякі деталі трансферної саги Михайла Мудрика. Спеціаліст донецького клубу розповів, хто найбільше цікавиться українським вінгером.

Генеральний директор Шахтаря Палкін відповів на питання, наскільки реальним є продаж вінгера команди Михайла Мудрика у зимове трансферне вікно.

«Чесно кажучи, я не знаю. Зараз ми досить далекі від того, що пропонують клуби за Мудрика і що хочемо ми. Різниця не дуже велика, але це не те, що нам потрібно. Перемовини ведуться. Один клуб, інший, вони домовляються, процес йде.

Палкін зазначив, що інформація, яка з’являється у ЗМІ дуже часто правдива щодо можливого переходу Мудрика. Фахівець точно не знає, коли закінчиться епопея навколо українського вінгера

«Чи буде він закритий цього місяця? Я не знаю. Можливо, 50 на 50, що це трапиться взимку. Не хочу зараз говорити про цифри, ми ведемо дискусії. Є інтерес з боку деяких англійських клубів.

Якщо вірити газетам, то це всі представники АПЛ. Але, чесно кажучи, це правда, оскільки я мав контакт з багатьма командами. Багато хто з них залучені до цього процесу», - заявив Палкін.

Нинішнього сезону у всіх матчах за Шахтар Мудрик провів 18 матчів, забив десять голів і віддав вісім результативних передач.

Зазначимо, що контракт Мудрика з Шахтарем розрахований до 31 грудня 2026 року. Тransfermarkt оцінює Михайла у 40 мільйонів євро.