«Колгоспи паркують свої комбайни біля власних воріт»: експерт пояснив, чому УПЛ стала складнішою для Динамо

Переглядів 355
Артем Жилінський
Артем Жилінський
1 голос
«Колгоспи паркують свої комбайни біля власних воріт»: експерт пояснив, чому УПЛ стала складнішою для Динамо
Ілля Забарний. Фото: ФК Динамо Київ
Експерт Михайло Смоловий поділився рейтингом гравців чемпіонату України із дистанцією просування м'яча забігами в метрах за 90 хвилин. В топ-3 потрапили два гравці Динамо та один гравець донеччан.

Другу позицію у рейтингу посів центральний захисник Динамо Олександр Сирота. Експерт Смоловий зазначив, чому захисники киян прогресують у цьому показнику.

«Дід всю осінь кричав з лави своїм ЦЗ: «Іди, іди, чого стоїш». Ось і результат – два перші місця у киян. Динамо все рідше зустрічає тиск в УПЛ, бо колгоспи паркують усі свої комбайни та сівалки біля власних воріт».

Перше місце посів партнер по обороні Сироти Ілля Забарний. Смоловий дійшов до цікавого висновку щодо опонентів Динамо.

«Більш ніж удвічі спрогресував і Забарний: з 113.7 до 230.87. Висновок? Матчі Динамо стали складнішими: щось на зразок Португалія – Марокко every time. Захисний блок суперників все нижче і нижче, а моє захоплення Буяльським та його метрики все вище та вище! Свята людина!», —  написав Смоловий у своєму Телеграм каналі.

Варто зазначити, що третю позицію у рейтингу посів центральний захисник донецького Шахтаря Микола Матвієнко, а за ним розташувався захисник Дніпра-1 Арсеній Батагов.