«Колись Волошина вкусив Вербич»: Смоловий проаналізував товариський матч Динамо

Переглядів 215
Артем Жилінський
Артем Жилінський
1 голос
«Колись Волошина вкусив Вербич»: Смоловий проаналізував товариський матч Динамо
Назар Волошин. Фото: ФК Динамо
Динамо сьогодні провело черговий контрольний матч в рамках навчально-тренувального збору в Туреччині. Спаринг-партнером стала Політехніка Ясси, яку кияни обіграли з рахунком 2:0.

Відомий блогер Михайло Смоловий залишився під враженням після перфомансу вінгера Динамо Назара Волошина. Аналітик вважає, що українця колись вкусив Вербич.

«Певно колись малого Назара вкусив Вербич, приємно дивує саме рухом в атаці, і не вперше; в епізоді з офсайдом Беніто, коли кияни вивалювалися купою на чужі ворота, забрав із собою захисника в центр, залишивши прогалину для Дубінчака».

Також Смоловий розкритикував захист Динамо за один провальний епізод. Блогер вважає, що такі індивідуальні помилки — неприпустимі.

«Просто вбила взаємодія захисту, коли румуни продерлися до штрафного та без особливих завдали удару з 8-9 метрів, знову мова більше про індивідуальні історії, бо усі чомусь розступилися, чим зіпсували загальне враження», — заявив Смоловий.

17 лютого Динамо проведе передостанній спаринг на турецьких зборах проти латвійської Лієпаї. 

Динамо пішло на перерву третьою командою УПЛ, маючи 30 очок після 15 турів. Друга частина сезону відновиться на початку березня.