Колишній головний тренер Динамо зробив заяву про Ярмоленка: фахівець виніс вердикт лідеру команди

Переглядів 361
Аватар Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
3 голоси
Колишній головний тренер Динамо зробив заяву про Ярмоленка: фахівець виніс вердикт лідеру команди
Андрій Ярмоленко. Фото: ФК Динамо (Київ)
Колишній головний тренер київського Динамо Олександр Хацкевич прокоментував виступ легенди біло-синіх Андрія Ярмоленка у минулому сезоні 2024/25.

Колишній головний тренер київського Динамо (2017-2019) Олександр Хацкевич в ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол» назвав найкращого правого півзахисника з громадянством України за підсумками гри в сезоні 2024/25.

Фахівець відзначив вплив 35-річного Андрія Ярмоленка на перемогу Динамо в чемпіонаті України.

«Найкращий – Ярмоленко. Він став таким каталізатором в команді Динамо. Усі гравці й тренерський штаб говорили, що він дуже впливає на колектив і є серйозним авторитетом на полі та поза ним. Ярмоленко – це справжній лідер команди, з харизмою».

  • Ярмоленко у минулому сезоні провів 33 гри за Динамо в усіх турнірах, забив 12 голів та віддав одну результативну передачу.
  • Контракт Андрія з київським клубом чинний до 30 червня 2026 року. Transfermarkt оцінює вартість ветерана Динамо у 1,5 млн євро.
Найкращі букмекери
100000 грн
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 559 від 05.12.2024
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри