Колишній захисник збірної України заявив, що вже ніколи не повернеться в Динамо: гравець сказав в чому причина

Переглядів 171
Аватар Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
2 голоси
Колишній захисник збірної України заявив, що вже ніколи не повернеться в Динамо: гравець сказав в чому причина
Артем Шабанов. Фото: ФК Олександрія
Центральний захисник Олександрії та ексоборонець збірної України Артем Шабанов відповів на питання про можливість повернутися в київське Динамо.

Захисник Олександрії Артем Шабанов розповів, чи вірить він у можливість повернутися до лав Динамо, за яке виступав у період з 2018 по 2021 рр.

«Та ні, ви що? Мені вже 33 роки, куди повернутися? Чи це та історія, що у нас після 30-ти гравців вже списують? Так, думаю, що так», – розповів Шабанов в етері ютуб-каналу «ПРОФУТБОЛ Digital».

  • Нагадаємо, що Шабанов виховувався в школі Динамо з 2005 по 2007 рр., а потім перебрався до академії київського Арсеналу. Після цього Артем встиг пограти також за Волинь, Сталь (Кам'янське), та донецький Олімпік.
  • Взимку 2018 року Шабанов повернувся в Динамо, за яке протягом трьох років провів 77 матчів (чотири голи, один асист), ставав переможцем чемпіонату, Кубка та Суперкубка України. У другій половині сезону 2020/21 на правах оренди грав за варшавську Легію.
  • Пізніше захисник виступав за угорський Фехервар та житомирське Полісся. В складі збірної України (2017-2019) Шабанов провів дві зустрчі.
  • У нинішньому сезоні Артем зіграв у 23 поєдинках за Олександрію, забивши гол та віддавши одну результативну передачу.