Колос на зборах у Туреччині стартував з розгрому: ковалівці пропустили п’ять м’ячів

Переглядів 429
Блау Вайс - Колос. Фото: Колос
Ковалівський Колос пропустив п'ять м'ячів від австрійського Блау Вайса. Для команди УПЛ це був стартовий поєдинок на підготовчих зборах у Туреччині.

Колос зіграв перший товариський матч на зборі у Туреччині. Команда Ярослава Вишняка розгромно з рахунком 0:5 програла ФК Блау Вайс, який виступає в другому дивізіоні Австрії і посідає там наразі друге місце, маючи гарний шанс вийти до еліти.

Зазанчимо, що в першому таймі за Колос зіграв зимовий новачок ковалівців Микита Кравченко, який приєднався до команди на правах оренди із Динамо.

Контрольний матч

Колос (Ковалівка, Україна) – Блау Вайс (Лінц, Австрія) – 0:5 (0:1)

Колос (перший тайм): Волинець, Кравченко, Новак, Чоботенко, Чорноморець, Богданов, Смирний, Ісаєнко, Велетень, Попов

Колос (другий тайм): Фесюн, Ємець, Ставничий, Гончаренко, Золотов, Мілько, Соловйов, Зозуля, Ільїн, Лисенко, Безбородько

Наступний товариський матч Колос зіграє десятого лютого проти грузинського Самгуралі. Загалом команда Вишняка планує зіграти у Туреччині шість спарингів.

Після першої частини сезону ковалівський Колос з 20 балами в активі розташувався на шостій позиції в чемпіонаті України.