Колос перервав свою безвиграшну серію: ковалівці впевнено перемогли Верес

Переглядів 575
Колос-Верес. Фото: УПЛ
У матчі десятого туру української Прем'єр-ліги футбольний клуб Колос у домашньому матчі в Ковалівці зустрічався з рівненським Вересом. Поєдинок завершився заслуженою перемогою Колоса над Вересом з рахунком 2:0.

Останній матч десятого туру УПЛ відбувся в Ковалівці, де місцевий Колос приймав Верес. Обидві команди гарно розпочали чемпіонат України. Верес посідав п'яте місце та випереджав Колос на два пункти у турнірній таблиці. Матч обіцяв бути насиченим на боротьбу, адже ці дві команди одні із найнеприємніших в Українській Прем'єр-лізі.

Перша половина гри пройшла рівно. Ніяка з команд не хотіла відкриватися, адже розуміла, що у сьогоднішньому матчі буде складно досягнути гарного результату, коли ти поступаєшся в рахунку.

Колос, як господар, наніс трошки більше ударів в першому таймі ніж Верес, проте по влучанню у площину воріт був повний паритет. Варто відзначити, що команди часто порушували правила. За перші 45 хвилин було 17 штрафних ударів, що спричиняло багато пауз та низький темп гри.

Команди так і не відзначилися в першому таймі голами та пішли на відпочинок за рахунку 0:0.

Другу половину гри команди також розпочали обережно. Команди боялися пропустити гол в другому таймі, адже розуміли, що часу відігратися буде дуже мало.

Проте одна із небагатьох вдалих атак господарів увінчалася голом. На 68-й хвилині після швидкого переходу з оборони м'яч опинився у гравця Колоса Попова. він виконав ювелірну подачу на голову Ільїна і той розстріляв воротаря Вереса Когута. Господарі повели у рахунку.

На 75-й хвилині елементарний кутовий приніс успіх Колосу. Ковалівці збільшили свою перевагу в рахунку після стандарту. Богданов зробив точну подачу на Чоботенка, а той випередив захисників Вереса та переправив м'яч у ворота.

Фінальний свисток зафіксував впевнену перемогу Колоса з рахунком 2:0.

Наступний матч Колос зіграє на виїзді проти потужної Олександрії, яка відібрала очки у Шахтаря. Натомість наступну гру зіграє також на виїзді, але проти Металіста-1925.