Колос з дублем Оріховського виграв у Металіста 1925: ковалівці продовжують боротьбу за вихід в єврокубки

Переглядів 361
Матч Колос - Металіст 1925. Фото: УПЛ
Ковалівський Колос на своєму полі здобув впевнену перемогу над харківським Металістом 1925. Ковалівці виграли зустріч завдяки дублю Оріховського та голу Безбородька.

Дев'ятого квітня в рамках 20 туру Прем'єр-ліги України Колос на своєму полі зустрічався з Металістом 1925.

Ковалівська команда в першому таймі двічі зуміла забити у ворота харківського колективу. Обидва голи до свого активу записав Павло Оріховський, який оформив дубль ще до перерви.

У другй половині зустрічі Денис Безбородько збільшив перевагу господарів поля. Більше голів не було, а тому Колос переміг з рахунком 3:0.

УПЛ. 20 тур

Колос (Ковалівка) - Металіст 1925 (Харків) - 3:0 (2:0)

Голи: Оріховський, 3, 35, Безбородько, 64.

Після цього матчу ковалівський Колос з 27 очками в активі посідає сьоме місце в турнірній таблиці чемпіонату України, відстаючи від п'ятої єврокубкової сходинки на п'ять пунктів. У свою чергу, харківський Металіст 1925 з 21 балом розташувався на десятій позиції.