«Кожна хвилина на футбольному полі – це для мене надзвичайні емоції»: Холод описав свій дебют за ФК Рух

Переглядів 2650
Артем Жилінський Артем Жилінський
2 голоси
«Кожна хвилина на футбольному полі – це для мене надзвичайні емоції»: Холод описав свій дебют за ФК Рух
Віталій Холод, Фото: ФК Рух
Дебютант ФК Рух Віталій Холод прокоментував перенесений поєдинок 14-го туру української Прем'єр-ліги, в якому львів'яни зіграли внічию з одеським Чорноморцем (2:2).

Молодий футболіст львівського Руха оцінив свій дебют у матчі з Чорноморцем. Він зазначив, що уявляв цей момент дуже довго та емоції били через край. 

«Були дуже позитивні емоції. Я вже давно налаштовувався. Дякую тренерському штабу за довіру, що в такій грі за такого рахунку не побоялися мене випустити. Думаю, що я теж допоміг команді. Хоча ми в підсумку і не виграли, але відігратися з 0:2 – це непросто».

Також Холод розповів, як це тренуватися у дорослій команді Руха. Він зазначив, що досвід, який він отримує від занять із основою командою дуже важливий.

«Чи відчуваю себе повноцінним гравцем основної обойми? Я постійну тренуюся з першою командою, і це для мене дуже великий досвід. Кожна хвилина на футбольному полі – це для мене надзвичайні емоції. Я готовий виходити на поле на хвилину, дві, 15 хвилин і викладатися на 100 відсотків», - наводить слова Холода прес-служба клубу.

Рух провів 14 матчів, набрав 14 очок і пішов на зимову перерву на 12 місці у турнірній таблиці української Прем'єр-ліги. Львівська команда пішла на зимову перерву. Чемпіонат України відновиться на початку березня.