Кривбас не програв в другому контрольному матчі: голом відзначився Дебелко

Переглядів 497
Роман Дебелко. Фото: ФК Кривбас
Кривбас розписав мирову зі Стругою в другому контрольному матчі в рамках навчально-тренувального збору в Туреччині. Гра завершилася з рахунком 1:1.

Поєдинок вийшов бойовим для обох команд. Криворіжці більшу частину ігрового часу володіли територіальною перевагою, але втілити її у гол зуміли тільки на 30 хвилині, коли вперше у 2023 році відзначився Роман Дебелко.

Наприкінці тайму Струга заробила пенальті, який не реалізував Бесарт Ібраїмі. Колишній футболіст Севастополя, Таврії, Металурга З не зміг переграти голкіпера криворіжців Андрія Кліщука, але досвідчений нападник знайшов свій шанс та зробив рахунок 1:1.

У другому таймі у складі Кривбасу на полі вийшли багато свіжих виконавців, але підопічні Юрія Вернидуба не змогли потішити себе першою перемогою у 2023 році. Нічия – 1:1.

Кривбас завершив першу частину сезону на восьмому місці у турнірній таблиці УПЛ. В активі команди Вернідуба 18 очок після 15 зіграних поєдинків.

Друга частина сезону для Кривбасу розпочнеться матчами УПЛ із Колосом (4 березня), Шахтарем (11 березня) та Львовом (18 березня).

Наступний спаринг криворіжці проведуть 30 січня проти Дріти з Косова.