Кривбас не зміг здолати Рух: колектив Вернидуба втратив шанс обійти Шахтар та очолити турнірну таблицю УПЛ

Переглядів 590
Рух - Кривбас. Фото: УПЛ
У матчі 24-го туру Української Прем'єр-ліги львівський Рух приймав у себе вдома криворізький Кривбас. Поєдинок між цими командами закінчився нічиєю із рахунком 1:1.

Сьогодні, 13 квітня, в рамках 24-го туру УПЛ Рух зустрічався із Кривбасом Юрія Вернидуба.

Першими створили момент саме господарі. Віч-на-віч вибіг Плюман, але не зумів переграти голкіпера криворізької команди.

В кінцівці тайму підопічним Вернидуба вдалося забити.  Бандейра вивів пасом Кожушка на ударну позицію і форвард не схибив, забивши з гострого кута.

В другому таймі львівська команда знову створила небезпечний момент першою. Плюман гостро пробивав, але м'яч влучив у сітку із зовнішнього боку.

Однак підопічні Пономарьова зуміли зрівняти рахунок. Таллес отримав чудову передачу, обіграв голкіпера та закотив м'яч у порожні ворота.

УПЛ, 24-й тур

Рух - Кривбас - 1:1

Голи: Таллес, 73 - Кожушко, 45

• Наразі криворізька команда з 48 очками в активі посідає третє місце в УПЛ, львів’яни з 40 балами ідуть п’ятими.
  • В наступному турі Кривбас зіграє з Чорноморцем (20.04), а Рух гратиме проти Минаю (22.04).