Кривбас пішов у відрив: команда Вернидуба не помітила Металіст 1925 і закріпила лідерство в УПЛ

Переглядів 975
4 голоси
Металіст 1925 – Кривбас. Фото: Металіст 1925
У матчі 11-го туру чемпіонату України Металіст 1925 зустрічався з Кривбасом. Підопічні Юрія Вернидуба святкували перемогу над командою Едмара (3:1).
  • 260-й матч Юрія Вернидуба біля керма різних клубів УПЛ.
  • Кривбас здобув 220-ту перемогу в УПЛ.
  • Перервалася безпрограшна домашня серія Металіста 1925 в чемпіонаті, яка тривала три гри.

У п'ятницю, 20 жовтня, харківський Металіст 1925 приймав криворізький Кривбас в рамках 11-го туру чемпіонату України.

Рахунок в грі було відкрито вже на третій хвилині. Микита Татарков увірвався у лівий кут штрафного Металіста 1925 і прострілив на Максима Задераку, який відправив сітку воріт.

На 32-й хвилині Задерака виконав передачу у штрафний майданчик на хід Роману Дебелку, який відпасував на Кожушка, і той відзначився у воротах Денис Сидоренка.

Команді Едмара вдалося скоротити відстань в рахунку ще в першому таймі, коли Бека Вачіберадзе, скориставшись помилкою Андрія Кліщука відправив м'яч у порожні ворота.

У другому таймі свій третій гол забила команда Юрія Вернидуба. На 68-й хвилині після удару з гострого кута від Андрія Понєдєльніка вдало на добиванні зіграв Задерака, який оформив дубль у цьому протистоянні.

Фінальний свисток головного арбітра матчу Олександра Шандора зафіксував перемогу команди Вернидуба у Києві на арені «Лівий берег».

Чемпіонат України. 11-й тур

Металіст 1925 – Кривбас – 1:3 (1:2)

Голи: Вачіберадзе, 39 – Задерака 3, 68, Кожушко, 32.

• Задерака наразі є найкращим бомбардиром чемпіонату України разом з хавбеком Динамо Віталієм Буяльського (обидва забили по шість голів).
  • Кривбас продовжує очолювати турнірну таблицю УПЛ, маючи 23 очки після 11 матчів.
  • Металіст 1925 після цієї поразки перебуває на 11 місці, продовживши свою безвиграшну серію в УПЛ до чотирьох ігор.
  • Наступний свій матч в рамках УПЛ криворіжці проведуть з Дніпром-1 (28.10), водночас харків'яни зустрінуться з Ворсклою (29.10).