Кривбас виграв у Шерифа: Вернидуб переміг колишню команду

Переглядів 2388
Кривбас - Шериф. Фото: Кривбас
Кривбас на зборах у Туреччині переміг у спарингу з Шерифом. Українська команда виграла зустріч з рахунком 2:1 завдяки голам Задераки та Хомченовського.

Криворізький Кривбас зіграв пʼятий контрольний матч на турецьких зборах. Сьогодні криворізька команда протистояла тираспольському Шерифу - досвідченому опоненту та багатократному чемпіону Молдови. Додамо, що нинішній наставник Кривбаса Юрій Вернидуб раніше очолював Шериф.

Криворіжці проводили хороші атаки по всій ширині поля і на 30 хвилині досягли успіху завдяки голу Максима Задераки. Після голу малюнок гри не змінився. «Червоно-білі» продовжували виглядати цікавіше за досвідченого суперника. Кривбасу вдалося подвоїти рахунок. Флангова подача, блокування удару Дебелку, шкіряний відскочив до Хомченовського, який ударом низом не залишив шансів воротарю – 2:0!

У другому таймі команди оновили склади. Шериф трохи вирівняв гру та зумів відіграти один гол: Бадоло на 69 хвилині після подачі з правого флангу прийняв мʼяча на груди та потужно пробив з близької відстані – 2:1.

З таким рахунком на користь Кривбаса цей спаринг і завершився.

8 лютого 2023 року. Контрольний матч №5. Белек, Туреччина. Стадіон Susesi Football Center. 14:00 (за київським часом). 50 глядачів. +11 градусів.

Кривбас (Кривий Ріг) - Шериф (Тирасполь, Молдова) – 2:1 (2:0)

Голи: Максим Задерака, 30 (1:0). Дмитро Хомченовський, 43 (2:0). Седрік Бадоло, 69 (2:1).

Вже завтра «червоно-білі» зіграють шостий контрольний матч на турецьких зборах проти Нефтчі.