Кривбас виходить з відпустки: відомі найближчі плани поточного лідера УПЛ

Переглядів 1329
Дмитро Котков Дмитро Котков
2 голоси
Кривбас виходить з відпустки: відомі найближчі плани поточного лідера УПЛ
Гравці Кривбаса. Фото: Кривбас
Криворізький клуб уже завтра розпочне підготовку до другої половини сезону 2023/2024. Лідер Прем'єр-ліги України проведе збори в Іспанії, де на підопічних Вернидуба чекають спаринги.

Кривбас завтра, в понеділок, восьмого січня, повертається до тренувань. Криворізька команда перебувала у відпустці чотири тижні. Завтра в обід після традиційних командних зборів на червоно-білих очікує перше тренування у новому році. Про це повідомляє прес-служба Кривбаса.

Перші дні першого зимового втягуючого збору Кривбас займатиметься в одноразовому режимі. Заплановане медобстеження. 13 січня «червоно-білі» відправляються до Іспанії, де в Аліканте пройдуть два навчально-тренувальних збори в рамках підготовки до другої частини сезону УПЛ-2023/2024.

На Піренеях українська команда тренуватиметься з 15 січня по 15 лютого. Запланована низка контрольних матчів проти суперників з європейських чемпіонатів. 

Перші спаринг-партнери Кривбасу – Пʼяст Польща (28.01), Віборг Данія (10.02), Реал Мурсія Іспанія (13.02). Перші дві команди представляють Вищі дивізіони своїх країн, а Реал Мурсія - третю за силою лігу Іспанії.

  • Першу частину сезону УПЛ Кривбас із 34 очками в активі завершив на першій сходинці.
  • Друга половина поточної кампанії для криворізького колективу розпочнеться матчем проти черкаського ЛНЗ (24.02).