Кривбас здобув першу перемогу у 2023 році: новачок УПЛ покуражився у спарингу з болгарами

Переглядів 446
Кривбас – Септемврі. Фото: ФК Кривбас
Кривбас провів четвертий контрольний матч на зимових зборах. Спаринг-партнером команди Юрія Вериндуба виступив болгарський клуб Септемврі.

Товариська гра між Гривбасом та Септемврі завершилася переконливою перемогою української команди з рахунком 5:0.

До перерви Кривбас встиг відзначитися голами у виконанні Дмитра Хомченовського та Романа Дебелка, а в другій половині зустрічі успіх партнерів по команді розвинули Євген Банада, Микита Татарков та Денис Устименко, який встановив підсумковий рахунок у матчі.

Спаринг проти Септемврі може записати собі в актив Рифет Капіч, який оформив три гольові передачі протягом 80 хвилин перебування на полі.

Ця перемога для Кривбасу стала першою у новому році. До цього криворіжці розписали мирову зі Стругою (1:1) та мінімально програли косоварам з клубу Дріта (0:1).

8 лютого Кривбас поміряється силами з чемпіоном Молдови Шерифом, який протистоятиме команді свого колишнього тренера.