Кривбас здобув вольову перемогу над Чорноморцем: команда Вернидуба наздогнала у турнірній таблиці УПЛ Динамо

Переглядів 209
Рафаель Бандейра та Артур Авагімян. Фото: Фейсбук ФК Кривбас
У першому суботньому поєдинку 25-го туру української Прем’єр-ліги одеський Чорноморець вдома мінімально поступився криворізькому Кривбасу (1:2).

Сьогоднішній поєдинок в Одесі через постійні повітряні тривоги в регіоні був під реальною загрозою зриву, але минулося. Чорноморець та Кривбас потішили глядачів досить змістовним, цікавим і бойовим футболом.

В першому таймі гол був лише один, але який: Артур Авагімян видав довжелезний, але точний пас на Максима Брагару, а той у фірмовому стилі свого майбутнього одноклубника, динамівця Андрія Ярмоленка, «нанизав» кілька оборонців, постійно підлаштовуючи м’яч під ліву ногу і класно пробив у кут.

▶️  Відео голу Максима Брагару дивіться за ПОСИЛАННЯМ

На те, щоб зрівняти рахунок до перерви у Кривбаса часу не було. Однак після відпочинку, який через повітряну тривогу тривав більше регламентованих 15-ти хвилин (24 хв.), гості вже на першій хвилині тайму номер два відновили статус-кво. Дмитро Хомченовський пасом від центра поля розрізав всю оборону Чорноморця і вивів фактично на побачення з Данилом Варакутою Максима Луньова. Останній не схибив.

А на 71-й хвилині дива спритності у штрафному майданчику «моряків» продемонстрував захисник Кривбаса Рафаель Бандейра, який замкнув навіс.

Зрештою, перший гол португальського легіонера Кривбаса став переможним для його клубу, який не вимикається з боротьби за чемпіонство.

Україна. Прем’єр-ліга

25-й тур

Чорноморець – Кривбас 1:2 (1:0)

Гол: Брагару, 44 – Луньов, 46, Бандейра, 71.

• Після перемоги в Одесі Кривбас має в доробку 51 бал та порівнявся за очками з київським Динамо, але не випередив киян у турнірній таблиці через гіршу статистику очних зустрічей.
  • Чорноморець залишився на восьмій сходинці – 29 залікових пунктів.
  • В наступному турі команда Романа Григорчука поїде на Закарпаття, де 27 квітня в передмісті Ужгорода зіграє проти тамтешнього Миная. Старт матчу заплановано на 13:00.
  • Кривбас в турі номер 26-ть вдома прийматиме харківський Металіст 1925. Поєдинок у Кривому Розі має відбутися 28 квітня і розпочатися о 18:00.