Кривбас зіграв внічию з Зорею, але вийшов у лідери УПЛ: команда Вернидуба не повторила результат першого кола

Переглядів 1806
В єдиному матчі 17-го туру української Прем'єр-ліги, який був запланований на суботу, Кривбас вдома не зміг перемогти луганську Зорю (2:2), але все одно застовпив за собою перше місце в турнірній таблиці УПЛ до наступного року.
  • Зоря пропустила загалом 900 голів в УПЛ.
  • Кривбас провів 680-й матч у чемпіонаті України.
  • Матч першого кола завершився перемогою Кривбасу з рахунком 3:1. Антюх забив першим за Зорю, але згодом голи Луньова, Приходька та Дебелка принесли криворізькій команду перемогу.

Зважаючи на пронизливий вітер і морозну погоду в Кривому Розі, обидва колективи розпочали гру жваво.

Вже на шостій хвилині мав забивати захисник Кривбаса Денис Кузик, але опинившись на позиції форварда, зіграти як заправський нападник, він не зміг.

Однак, вже на десятому оберті хвилинної стрілки господарі поля вийшли вперед:  Олег Кожушко зіграв на добиванні, завершивши швидку атаку криворіжців, яку довжелезним пасом зі своєї половини поля розпочав В’ячеслав Рябов.

Подвоїв перевагу Кривбаса ще до перерви Андрій Понєдєльнік. Однак, піти перепочити з комфортним гандикапом, криворіжцям не вдалося. Інтригу розкішним ударом з-за меж штрафного відновив Едуардо Герреро.

По перерві Кривбас так само більше володів ініціативою, але… Забила Зоря! Арсеній Батагов коліном (!) переправив м’яч у сітку воріт Андрія Кліщука після подачі кутового.

На тому, зрештою, колективи й розійшлися.

▶️ Відео всіх голів у матчі Кривбас – Зоря дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Україна. Прем’єр-ліга

17-й тур

Кривбас – Зоря 2:2 (2:1)

Голи: Кожушко, 10, Понєдєльнік, 40 – Герреро, 42, Батагов, 78.

• Не зважаючи на нічию, Новий рік та Різдво Кривбас все одно святкуватиме в ролі лідера УПЛ. Криворіжці мають 34 очки в доробку. У Дніпра-1 стільки ж пунктів, але гірша очна статистика – команда Юрія Вернидуба переграла хлопців Юрія Максимова в 12-му турі (3:0).
  • Зоря ж завершила першу половину сезону в українській Прем’єр-лізі на дуже незвичному для себе місці в турнірній таблиці – 14-му.
  • Першим матчем в 2024 році для Кривбаса стане гра проти ЛНЗ.
  • Луганська Зоря новий, 2024 рік, розпочне матчем проти полтавської Ворскли.