Легіонер Карпат виніс вердикт Динамо, Шахтарю і Олександрії: він сказав, в якій лізі вони б грали в Бразилії


Бразильський півзахисник львівських Карпат Бруніньйо оцінив гіпотетичні перспективи в чемпіонаті Бразилії своєї команди і провідних клубів УПЛ: київського Динамо, Олександрії та донецького Шахтаря.
Бразильський хавбек Карпат Бруніньйо в ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол» розповів, як би на його думку виглядали в чемпіонаті Бразилії його команда і лідери української Прем'єр-ліги: Динамо, Олександрія і Шахтар.
На думку Бруніньйо, Динамо, Олександрія, Шахтар і Карпати підтвердили б свій високий статус і в бразильському чемпіонаті.
«Я ніколи не уявляв собі такого сценарію, але вони, безумовно, грали б у вищому дивізіоні і боролися б у верхній частині таблиці».
- У поточному сезоні 24-річний Бруніньйо забив сім м'ячів і зробив одну результативну передачу в 18 матчах за свій клуб.
- Динамо зараз лідирує в чемпіонаті України з 57 очками в 23 матчах.
- Олександрія наразі йде другою з 53 балами в 23 зустрічах.
- Шахтар замикає трійку лідерів з 47 очками в 22 іграх.
- Карпати на даний момент шості з 33 балами в 23 поєдинках.
- Чинним чемпіоном України є «гірники». Вони утримують титул протягом двох сезонів поспіль.