Лідер Кривбасу зробив амбітну заяву: «Зможемо створити конкуренцію в УПЛ‎»

Переглядів 61
Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1 голос
Лідер Кривбасу зробив амбітну заяву: «Зможемо створити конкуренцію в УПЛ‎»
Єгор Твердохліб. Фото: ФК Кривбас (Кривий Ріг)
Один з ключових гравців Кривбасу, нападник Єгор Твердохліб, перед початком нового сезону в Українській Прем'єр-лізі висловився щодо того, на які результат своєї команди в ньому він сподівається.

Єгор Твердохліб натякнув, що він та його партнери по команді рішуче налаштовані у новому сезоні  Української Прем'єр-ліги нав'язати конкуренцію його головним фаворитам.

«Щодо сезону, то очікую на непростий чемпіонат, адже зʼявилися нові міцні команди – буде складно. Але я впевнений, що в нас є ще час підготуватись та зігратись, тому вважаю, що ми зможемо створити конкуренцію в УПЛ», – розповів Твердохліб в інтерв’ю клубній пресслужбі команди з Кривого Рогу.

  • Кривбас у сезоні 2024/25 років здобув 47 залікових очок та посів п'яту сходинку у підсумковій турнірній таблиці Української Прем'єр-ліги.
  • У першому турі нового сезону УПЛ команда Патріка ван Леувена на виїзді зіграє проти Колосу.
  • Поєдинок у Ковалівці заплановано на 1 серпня. Початок гри о 15:30.
  • Твердохліб у сезоні 2024/25 років загалом зіграв за Кривбас 28 поєдинків у всіх офіційних турнірах: 14 результативних ударів, три асисти.
  • Transfermarkt оцінює 24-річного атакувального півзахисника у 1,5 мільйона євро.
Найкращі букмекери
5000 грн
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 15 від 18.01.2022
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри