Лідер Шахтаря може попросити донецький клуб про дострокове розірвання контракту: названо причину

Переглядів 3062
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
Лідер Шахтаря може попросити донецький клуб про дострокове розірвання контракту: названо причину
Педріньйо. Фото: Google
Бразильський футболіст Педріньйо бажає продовжити кар'єру у себе на батьківщині. Бразилець буде вирішувати питання про свій контракт з донецьким Шахтарем.

24-річний вінгер донецького Шахтаря Педріньйо має намір продовжувати кар'єру в Бразилії, де він на даний момент на правах оренди грає за Атлетіко Мінейро.

Педріньйо не бажає повертатися до Шахтаря, і взагалі він не готовий знову їхати до Європи. Раніше інтерес до цього футболіста виявляв французький Лілль, який домовився з «гірниками» про повноцінний викуп контракту вінгера, але він категорично відмовився від такої можливості.

До слова, Педріньйо попередив своє оточення, що більше не має наміру повертатися в європейський футбол. Про це повідомляє видання Goal.com.

Також бразилець налаштований стати повноцінним футболістом Атлетіко Мінейро. Якщо переговори бразильського клубу з Шахтарем не дадуть результату, Педріньйо має намір спершу дочекатися позиції ФІФА щодо трансферної ситуації навколо війни в Україні, а потім може навіть попросити донецький клуб про дострокове розірвання контракту.

Педріньйо до Шахтаря перейшов з Бенфіки у 2021 році. До переходу в лісабонський клуб на батьківщині бразилець грав за Корінтіанс.

X