Лідер Шахтаря не хоче повертатися до донецького клубу: футболіст назвав причину

Переглядів 2423
Дмитро Котков
Дмитро Котков
2 голоси
Лідер Шахтаря не хоче повертатися до донецького клубу: футболіст назвав причину
Педріньйо. Фото: Google
Бразильський легіонер Шахтаря Педріньйо, який на правах оренди виступає за Атлетіко Мінейро, хоче продовжити грати в Бразилії. Поточна оренда гравця розрахована до 30 червня.

24-річний правий вінгер Шахтаря Педріньйо, який зараз виступає на правах оренди за бразильський клуб Атлетіко Мінейро, не має бажання повертатися до донецького клубу. Про це повідомляє видання Yahoo Sports із посиланням на слова самого Педріньйо.

«Незважаючи на всю ситуацію, я хочу залишитися в Атлетіко Мінейро, чудовій команді. Я хочу залишитися та боротися за титули. Вже ведуться переговори з Родріго Каетано та моїм агентом. Моє бажання, звісно, продовжувати грати тут», – сказав Педріньйо.

Також бразилець поділився планами на майбутнє.

«Минулий рік був складним для мене, я мало грав. Я хочу одужати й показати себе у 2023 році якнайкраще. Я впевнений, що переговори йдуть добре і для Атлетіко, і для мене також», - додав Педріньйо.

У грудні 2022 року була інформація про те, що Атлетіко Мінейро веде переговори з Шахтарем про продовження оренди Педріньйо, яка розрахована до 30 червня.

Педріньйо до Шахтаря перейшов з Бенфіки у 2021 році. До переходу в лісабонський клуб на батьківщині бразилець грав за Корінтіанс.