Лідер Вереса розповів про своє відновлення: рівненська команда готується до матчу з Дніпром-1

Переглядів 237
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
Лідер Вереса розповів про своє відновлення: рівненська команда готується до матчу з Дніпром-1
Євген Банада. Фото: Верес
32-річний півзахисник рівненського Вереса Євген Банада напередодні важливого поєдинку проти Дніпра-1 дав коментар стосовно свого повернення на поле.

Минулого тижня півзахисник рівненського Вереса Євген Банада, який майже місяць пропустив через ушкодження задньої поверхні стегна, повернувся до занять у загальній групі. 

Інформаційній службі народного клубу футболіст розповів про відновлення після травми і підготовку команди до гри чемпіонату з Дніпром-1.

«Під час благодійного матчу в німецькому Ессені відчув дискомфорт. Пізніше лікарі діагностували надрив задньої поверхні стегна. Зараз почуваюся вже добре, повністю відновився після ушкодження. Втім, відчуваю, що поки не готовий на всі сто відсотків. Тільки вливаюся у тренувальний процес», – сказав Банада.

Також Євген додав такі слова:

«Після поразки у Черкасах вся команда була засмучена. Але зараз дуже потрібно забути про ту невдачу і максимально налаштуватися на домашній матч з Дніпром-1. Готуємося до хорошої гри із сильним суперником. У складі Дніпра-1 багато індивідуально сильних та кваліфікованих футболістів. Тому, буде непросто».

За словами Банади, Дніпро-1 для нього не принциповий суперник:

«Щодо принциповості - так, я народився у Нікополі на Дніпропетровщині. Але не вважаю Дніпро-1 принциповим суперником. Слідкую за матчами дніпрян - як і за рештою команд у чемпіонаті».

  • Наразі Верес із 19 очками в активі посідає 14 місце в турнірній таблиці УПЛ.
  • Наступний матч із Дніпром-1 рівненська команда зіграє 21 квітня (13:00).