ЛНЗ залишили два гравці перед історичним дебютом в єврокубках: клуб зробив офіційну заяву
ЛНЗ оголосив про дочасне завершення співпраці з двома футболістами. Срібний призер минулого сезону УПЛ подякував хм за час проведений в клубі.
ЛНЗ завершив співпрацю з Вячеславом Танковським та Марком Подоляком. Про це повідомляє офіційний сайт клубу.
30-річний хавбек, в якого залишався рік до завершення контракту, може продовжити кар'єру в Буковині. Танковський приєднався до ЛНЗ в січні 2025 року. За півтора сезони у Черкасах на рахунку Вячеслава 33 матчі, два голи і один асист.
22-річний Подоляк відіграв у складі віцечемпіона УПЛ попередній сезон, зігравши лише один раз.
Нині делегація ЛНЗ розпочала підготовку до нового сезону на навчально-тренувальному зборі в Словенії.
- ЛНЗ за підсумками сезону 2025/26 набрав 60 очок, посівши друге місце в турнірній таблиці УПЛ після 30 турів.
- Новий сезон ЛНЗ відкриватиме поєдинками 2 кваліфікаційного раунду Ліги конференцій проти Гента (23/30 липня).
- Базова дата початку нового сезону УПЛ – 1 серпня 2026 року.