ЛНЗ здобув дебютну перемогу в УПЛ: Минай розгромно програв другий матч поспіль

Переглядів 4163
Минай - ЛНЗ. Фото: УПЛ
У другому турі Української Прем'єр-ліги Минай зустрічався із новачком вищого дивізіону черкаським ЛНЗ. Поєдинок завершився впевненою перемогою гостей із рахунком 3:0.

В Ужгороді на місцевому стадіоні Миная команда Володимира Шарана приймала ЛНЗ. Варто відзначити, що після першого ігрового дня команди не мали очок, адже поступилися своїм суперникам.

Матч розпочався о 15:00 за неймовірної спеки, тому команди мали грати на морально-вольових та з максимальною віддачею.

Перший момент відбувся на старті зустрічі. Подачу кутового з правого флангу завершував Прядун. Форвард бив головою, але поцілив повз праву стійку.

Але черкаська команда зуміла забити гол «у роздягальню». Діагональ від Муравського на правий фланг знайшла Стасюка, а той перевів м'яч на Бойка, який одразу пробив під ближню стійку здалеку. ЛНЗ повело у рахунку.

На перерву команди пішли за мінімальної переваги черкаської команди.

ЛНЗ подвоїв свою перевагу через десять хвилин після відпочинку. Після помилки захисника Минаю та удару Савіна у стійку, м'яч відскочив до Прядуна і той реалізував свій момент, забивши у пусті ворота.

На 79-й хвилині ЛНЗ вибін у швидку контратаку. Наумця вивели один на один і футболіст впевнено реалізував момент. Черкаська команда розгромно повела в рахунку.

Фінальний свисток зафіксував впевнену перемогу ЛНЗ із рахунком 3:0.