Логістичні питання: стало відомо, чому Дніпро-1 та Олександрія вирішили дограти свій матч після зимової паузи

Переглядів 3840
Артем Жилінський Артем Жилінський
2 голоси
Логістичні питання: стало відомо, чому Дніпро-1 та Олександрія вирішили дограти свій матч після зимової паузи
Третьяков та Сваток. Фото: УПЛ
Перенесений матч першого туру української Прем'єр-ліги між Дніпром-1 та Олександрією, який розпочався сьогодні в Ужгороді, було перервано на 10-й хвилині через повітряну тривогу. Гру перенесли на наступний рік.

Команди встигли зіграти лише дев'ять хвилин, після чого на Закарпатській області було оголошено повітряну тривогу. Рефері Ярослав Козик призупинив зустріч і повів команди у бомбосховища.

Повітряна тривога тривала понад дві години. Спочатку було ухвалено рішення дограти матч наступного дня, 24 листопада. Проте потім вирішили не догравати матч у призначену дату, а провести його наступного року.

Причиною стали логістичні питання. Дніпро-1 має налагоджену логістику між словацьким Кошице та Кривим Рогом, де відбудеться остання гра дніпрян цього календарного року.

Олександрія також має сплановану логістику на останній поєдинок в УПЛ цього року, через що погодилася перенести догравання матчу із дніпрянами на весну.

Наступні матчі обох команд заплановано на понеділок, 28 листопада. У рамках 15-го туру української Прем'єр-ліги Дніпро-1 зіграє у Кривому Розі проти Кривбасу, а Олександрія прийме львівський рух.

Зазначимо, що другий вчорашній матч УПЛ, у якому Шахтар зустрічався з Ворсклою, був перенесений на дві години, але все-таки відбувся на «Арені Львів» та завершився перемогою донецької команди (3:2).