Луческу може залишити Динамо: друг румунського тренера дав сенсаційний інсайд

Переглядів 3493
Дмитро Котков Дмитро Котков
2 голоси
Луческу може залишити Динамо: друг румунського тренера дав сенсаційний інсайд
Константін Ангелаке, який був президентом Динамо Бухарест і який є другом наставника київського Динамо Мірчі Луческу, висловився стосовно румунського тренера.

Колишній президент бухарестського Динамо Константін Ангелаке, у якого дружні відносини зі 77-річним головним тренером київського Динамо Мірчею Луческу, висловився про румунського спеціаліста.

«Особисто у Мірчі Луческу все гаразд. Динамо йде як може. Він сказав мені, що, можливо, цей рік буде для нього останнім, що з нього досить і йому треба подбати про себе та відпочити, щоб знайти спокій», – сказав Ангелаке в інтерв’ю Cancan.

Також Ангелаке додав наступне стосовно Мірчі Луческу.

«Напевно, якщо так і далі піде, то взимку або наступного літа він скаже Суркісу: «Пане, було б добре зупинитись на цьому. Знайдіть українця, знайдіть те, що ви хочете, і рухаємось далі», – наводить слова Ангелаке Cancan.

Румунський тренер працює в Динамо з липня 2020 року. На даний момент він виграв з Динамо чемпіонат України, Кубок України та Суперкубок України.

Динамо наступний матч зіграє в рамках УПЛ з ковалівським Колосом. Поєдинок відбудеться завтра, 13 листопада. Початок зустрічі  15:00. На даний момент кияни з 19 очками в активі знаходяться на п'ятому місці в турнірній таблиці чемпіонату України.