Максимов, Скрипник та Вернидуб: журналіст назвав тренерів, які могли б очолити збірну Україну

Переглядів 998
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
Максимов, Скрипник та Вернидуб: журналіст назвав тренерів, які могли б очолити збірну Україну
Юрій Вернидуб. Фото: Кривбас
Збірна України досі залишається без головного тренера, який би готував команду до початку європейського відбору на Євро-2024. Журналіст вирішив поділитися своїми кандидатами на цей пост.

Один із ведучих ютуб-каналу «ТаТоТаке» Роберто Моралес поділився своїми кандидатами на місце головного тренера збірної України.

«У нас є тренери, які працюють в Україні та могли б взяти і збірну. Наприклад, популярний той самий Вернидуб. Чому б і ні? Тим більше він у Кривбасі, а це – проект, створений за наказом президента України. Юрій Максимов – цікавий тренер, який міг би спробувати себе на такому рівні, чому б і ні? Віктор Скрипник, теж – чому б ні?

Також Моралес пояснив, чому Мирон Маркевич не повернеться до збірної України.  

«Я переконаний, що якщо зробити опитування, завжди десь вигукне м'яч суперветерана Мирона Маркевича. Хоча я сам зі скепсисом належу до його кандидатури і я наведу один вислів колись тренера-ветерана, але гандбольного, успішного Анатолія Євтушенка. 

Так от, коли він сказав, що деякий час не працював і в нього запитали: «Ви зараз можете очолити збірну?» Він сказав: «Щоб добре грати на п’ятачку – треба грати щодня», — сказав журналіст.

Зазначимо, що матч Англія – Україна відбудеться 26 березня в Лондоні на «Вемблі». Окрім англійців, суперниками України по групі С є національні команди Італії, Північної Македонії та Мальти.