«Максимов зайшов у роздягальню і сказав, що незадоволений»: наставник Ворскли оцінив нічию з Динамо

Переглядів 433
Аватар Артем Жилінський Артем Жилінський
2 голоси
«Максимов зайшов у роздягальню і сказав, що незадоволений»: наставник Ворскли оцінив нічию з Динамо
Юрій Максимов. Фото: Ворскла
Помічник головного тренера Ворскли Юрія Максимова Микола Іщенко поділився своїми думками щодо матчу полтавців проти київського Динамо (1:1) в 19-му турі УПЛ.

Сьогодні, 28 лютого, Ворскла зіграла внічию із київським Динамо (1:1) у матчі 19-го туру чемпіонату України.

Асистент Юрія Максимова Микола Іщенко проаналізував поєдинок проти біло-синіх та зазначив, що його команда мала забивати більше ніж один м’яч.

«Не згоден із тим, що грали ідеально. А якщо брати пропущений нами гол, то оборонялися катастрофічно. Дуже легко Динамо все зробило — цей момент не дуже. Але ми мали контроль м'яча, були комбінації. У цьому плані непогано, але, на жаль, лише один гол. Один гол за чотири матчі, тому сподіваємося, що «мішок розв'язався» і забиватимемо більше».

Також Іщенко заявив, що Максимов вже поспілкувався із своїми підопічними та дорікнув їм, що вони не перемогли Динамо.

«Працюємо над реалізацією. Але тут у кут не влучив, там не пробив, там не віддав. Звісно, результат позитивний з огляду на ситуацію Динамо у турнірній таблиці. Хоча могли й три очки забрати у них. Юрій Максимов уже зайшов у роздягальню і сказав, що незадоволений, що не виграли у Динамо», - сказав Іщенко для УПЛ-ТБ.

  • Після сьогоднішнього матчу Ворскла з 17-ма очками йде 13-ю. в турнірній таблиці УПЛ.
  • В наступному турі полтавці зустрінуться із львівськими Карпатами (06.03).
Найкращі букмекери
рейтинг 9.9
Перейти 150000 грн
Перейти
рейтинг 9.8
Перейти 250000 грн
Перейти
рейтинг 9.7
Перейти 35000 грн
Перейти