Матч Металіст – Верес (5:5) повторив рекорд результативності в УПЛ: інші ігри елітного дивізіону, в яких забивали десять голів

Переглядів 997
Матч Металіст - Верес. Фото: Google
Поєдинок між харківським Металістом та рівненським Вересом подарував фанатам десять голів. Обидві команди забили по п'ять м'ячів, що відбулося вперше в історії чемпіонатів України.

15 квітня на 15 день народження УПЛ в рамках 21 туру Прем'єр-ліги України харківський Металіст зіграв з рівненським Вересом. Команди просто-таки відсвяткували ювілей УПЛ!

Перший тайм цього поєдинку завершився з результатом 4:3 (!) на користь слобожанців.

У другому таймі також було весело. Спочатку Верес двічі забив та вийшов уперед, але Металісту все одно вдалося зрівняти рахунок.

Більше забитих м’ячів у цьому мегагольовому матчі не було. У підсумку було зафіксовано нічию 5:5!

УПЛ. 21 тур

Металіст - Верес - 5:5 (4:3)

Голи: Картушов, 6, Порох, 10, Прядун, 25, Бойчук, 38, Наумець, 82 - Блізніченко, 18, 59 (обидва - з пенальті), Шарай, 23, 54, Хондак, 36.

На даний момент матч Металіст - Верес (5:5) – це найрезультативніший поєдинок у цьому сезоні УПЛ. Також це повторення найрезультативніших ігор в історії чемпіонатів України.