«Мав одне вигране єдиноборство, зараз уже чотири»: Смоловий відзначив прогрес Сироти

Переглядів 778
Артем Жилінський
Артем Жилінський
1 голос
«Мав одне вигране єдиноборство, зараз уже чотири»: Смоловий відзначив прогрес Сироти
Олександр Сирота. Фото: ФК Динамо
Відомий експерт Михайло Смоловий відзначив прогрес центрального оборонця киян Олександра Сироти у виграних єдиноборствах. А також зауважив цікаву деталь у грі Руслана Бабенка.

Експерт Смоловий порівняв показники Сироти за минулий рік із теперішнім сезоном. Він зазначив, що у захисника Динамо є прогрес у єдиноборствах.

«Напевно, було легко здогадатися, що цікаво буде порівняти Динамо зі всією УПЛ. І результат досить несподіваний: Олександр Сирота має найвищий відсоток виграного повітря восени (84.6%). Чому несподіваний? Тому що минулого сезону Сашко вигравав лише 63.3%! Рік тому мав одне вигране у повітрі єдиноборство у чужому штрафному, зараз уже чотири!»

Також Смоловий зазначив, чому показники Бабенка не такі й прекрасні, як здається на перший погляд.

«Все ж таки розуміють, що умовний Бабенко більше виграє в центрі поля після виносів або ударів від воріт. А це робити легше. Якщо ні, то знайте: Руслан не виграв жодної дуелі ні у своєму, ні в чужому штрафному», — заявив Смоловий.

Нагадаємо, Сирота – вихованець Динамо. Цього сезону він провів за киян 19 матчів у всіх турнірах, результативними діями не відрізнявся. Його контракт із киянами діє до 30 вересня 2025 року. Transfermarkt оцінює гравця у три мільйони євро.