«Маємо значно більше позитиву, аніж негативу»: Григорчук відреагував на фіаско Чорноморця у грі з Динамо

Переглядів 914
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Маємо значно більше позитиву, аніж негативу»: Григорчук відреагував на фіаско Чорноморця у грі з Динамо
Роман Григорчук. Фото: ФК Чорноморець
Головний наставник одеського Чорноморця Роман Григорчук прокоментував поразку своїх підопічних у поєдинку із київським Динамо з рахунком 0:1.

Сьогодні, 2 березня, київське Динамо приймало вдома одеський Чорноморець і здобуло мінімальну перемогу.

Головний тренер «моряків» Роман Григорчук поділився своїми думками щодо прикрої поразки. Наставник отримав багато інформації завдяки цій зустрічі. 

«Матеріалу для інформації дуже багато. Що стосується самої гри, то я не багато говоритиму і аналізуватиму. Сьогодні ми маємо значно більше позитиву, аніж негативу. Але треба визнати, що ми припустилися низки помилок. Не мали багато моментів, але треба догравати до кінця те, що творили. Тоді можна говорити про систематичне досягнення результату».

Григорчук не звинувачував когось особисто в пропущеному м’ячі, але заявив, що все одно незадоволений.

«Пропущений гол ми ні на кого не перекладаємо. Команда пропускає загалом. Наш аналіз ґрунтуватиметься не на помилці конкретної людини. Ми просто незадоволені тим, що пропустили», – заявив Григорчук на прес-конференції.

  • Зараз Чорноморець посідає дев’яту сходинку в турнірній таблиці УПЛ, маючи у своєму активі 23 пункти.
  • Команда Григорчука в 20-му турі чемпіонату України вдома прийматиме полтавську Ворсклу. Матч в Одесі відбудеться 9 березня і має розпочатися о 13:00.
X