«Маю бути відвертим»: тренер Олександрії відреагував на чутки про можливе звільнення

Переглядів 146
Аватар Артем Жилінський Артем Жилінський
0 голосів
«Маю бути відвертим»: тренер Олександрії відреагував на чутки про можливе звільнення
Кирило Нестеренко. Фото: ФК Олександрія
Головний тренер Олександрії Кирило Нестеренко висловився щодо свого можливого відходу з клубу через погані результати в чемпіонаті України.

Головний тренер Олександрії Кирило Нестеренко прокоментував чутки про можливу відставку та розповів, чи підтримує його керівництво клубу незважаючи на незадовільні результати команди.

Нагадаємо, що в останньому матчі Олександрія поступилася з рахунком 0:2 черкаському ЛНЗ в рамках 20-го туру Української Прем’єр-ліги.

«Маю бути відвертим. Ви бачите, що у футболі зараз дуже багато рішень ухвалюється дуже швидко, але... Якщо ми продовжуємо, якщо я тут – є підтримка, я це відчуваю», — відверто висловився Нестеренко для Sport.ua.

  • Олександрія не перемагає у чемпіонаті України вже протягом 12 поєдинків поспіль. Наразі команда Нестеренка посідає передостаннє 15 місце УПЛ.
  • У наступному 21-му турі чемпіонату Олександрія прийматиме Динамо. Поєдинок відбудеться у четвер, 19 березня. Початок зустрічі о 13:00.
Реклама
1000000 грн за депозит
9.6
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 15 від 18.01.2022
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри