«Маю подякувати вам за історію»: екс-динамівець Бетао згадав, як у складі киян протистояв Мессі

Переглядів 321
Артем Жилінський
Артем Жилінський
1 голос
«Маю подякувати вам за історію»: екс-динамівець Бетао згадав, як у складі киян протистояв Мессі
Бетао. Фото: ФК Динамо
Колишній гравець київського Динамо Бетао вирішив згадати найяскравіший спогад у кар’єрі. Футболіст описав сезон киян 2009/2010, де біло-сині грали в Лізі чемпіонів та протистояли Барселоні з Мессі.

Екс-гравець київського Динамо Бетао написав пост в соціальних мережає стосовно найпам’ятнішого моменту в кар’єрі. Захисник згадав сезон 2009/10, в якому кияни брали участь у Лізі чемпіонів.

«Ліга чемпіонів 2009/2010. Я оглядаюся назад і бачу, як далеко мене привела Божа Благодать!! Я вийшов далеко за межі моїх здібностей!! Я просто маю подякувати вам за історію, яку мені довелося прожити як професійний спортсмен! Подяка», – написав Бетао.

Влітку 2008 Бетао року перейшов до українського клубу Динамо Київ за 1,6 млн євро і підписав з клубом п'ятирічний контракт.

4 листопада 2014 року президент Динамо Ігор Суркіс оголосив про повернення Бетао до київського клубу. 14 січня 2015 року підписав піврічний контракт з Динамо з можливістю його продовження після закінчення цього терміну, таким чином ставши першим іноземним футболістом в історії киян, який повернувся в команду після переходу в інший клуб.