Металіст 1925 у матчі з вилученням обіграв Чорноморець: харків’яни здобули вольову перемогу

Переглядів 12293
Матч Металіст 1925 - Чорноморець. Фото: УПЛ
Харківський Металіст 1925 здобув три очки в непростому поєдинку проти одеського Чорноморця. Слобожанська команда оформила вікторію після програшного першого тайму.

Сьогодні, п'ятого листопада, в рамках 13 туру Прем'єр-ліги України харківський Металіст 1925 зустрічався з одеським Чорноморцем.

Перший тайм виграла одеська команда, завдяки голу Андрія Штогріна на 20 хвилині. Перед перервою гості залишилися в меншості - червону картку отримав Самсон Ідеє.

На початку другої половини зустрічі Андрій Борячук своїм голом повернув поєдинку статус паритету. А на 78 хвилині Арі Моура вивів харків'ян вперед. Це дозволило Металісту 1925 здобути вольову перемогу з рахунком 2:1.

УПЛ. 13 тур

Металіст 1925 - Чорноморець - 2:1

Голи: Борячук, 53, Арі Моура, 78 - Штогрін, 20.

Вилучення: Ідеє, 41 (Чорноморець).

• До цієї вікторії харківська команда не могла перемогти в п'яти матчах УПЛ поспіль. Якщо рахувати з Кубком України, то слобожанці не знали смаку перемог в шести поєдинках поспіль.
  • Після цього матчу Металіст 1925 з 15 очками піднявся на дев’яте місце.