Металіст 1925 вперше в 2023 році переміг: команда Едмара виграла у болгарської команди

Переглядів 815
Металіст 1925 на зборах у Туреччині. Фото: Металіст 1925
Харківський Металіст 1925 в рамках контрольного поєдинку на зборах у Туреччині зустрівся з болгарським Хебиром. Слобожанська команда перемогла з рахунком 2:1.

30 січня в рамках турецьких зборів харківський Металіст 1925 грав з болгарським Хебиром.

Слобожанська команда забила два м’ячі після точних ударів Ногейри та Островського. Болгари відповіли голом Хамдієва з пенальті. У підсумку Металіст 1925 переміг з рахунком 2:1.

Товариський матч. Сіде, комплекс «Emirhan Sport Center». Початок матчу о 15:00 (за київським часом)

Металіст 1925 - Хебир - 2:1 (1:0)

Металіст 1925 (1 тайм): Сидоренко, Жичиков, Ткачук, Безуглий, Коваленко І., Габелок (к), Дмитренко, Казаєс, Бичек, Ногейра, Чирук

Металіст 1925 (2 тайм): Коваленко М., Капінус, Шершень, Курило, Рудавський, Мартинюк, Русин, Обінайя, Кравченко, Ременюк, Островський

Запас: Потімков Ю.

В.о. головного тренера: Едмар Галовський Де Ласерда

Голи: Ногейра 35, Островський 57 - Хамдієв 85 (пенальті)