Металіст 1925 всерйоз налаштований гідно виступити в УПЛ: з якими командами зіграє клуб на зборі в Австрії


Харківський Металіст 1925 оголосив розклад товариських матчів клубу на тренувальних зборах в Австрії, де команда буде готуватися до нового сезону української Прем'єр-ліги.
Металіст 1925 офіційно повідомив про розклад спарингів харківського клубу під час майбутніх тренувальних зборів в Австрії, де команда буде готуватися до нового сезону УПЛ.
Як повідомляє пресслужба Металіста 1925, харківський колектив вирушить на збори до Австрії 27 червня і готуватиметься до старту чемпіонату майже місяць. За цей час підопічні Младена Бартуловича проведуть сім спарингів з іменитими командами.
- 30 червня: Ботошані (Румунія);
- 2 липня: Панатінаїкос (Греція);
- 7 липня: Карабах (Азербайджан);
- 8 липня: Злін (Чехія);
- 16 липня: Вальдхоф (Німеччина);
- 19 липня: Бохум (Німеччина);
- 22 липня: Боруссія (Менхенгладбах, Німеччина).
У минулому сезоні Металіст 1925 зайняв підсумкове третє місце в «Чемпіонській» групі Першої ліги.
Харківський клуб пробився в УПЛ за підсумками двоматчевого протистояння з київським Лівим Берегом в стикових поєдинках, де двічі переміг з мінімальним рахунком.